Ogólny opis

Gaming-Core jest darmowym hostingiem gier tworzonym przez młody zespół pozwalającym na tworzenie serwerów przez osoby, które nie mogą pozwolić sobie na płatny hosting. Wszystkie usługi związane z serwerami są darmowe. Serwis zawiera wewnętrzne reklamy pozwalające na utrzymanie całego projektu. Szczegółowy regulamin dotyczący reklam znajduje się w sekcji Regulamin. Obecnie obsługujemy tylko jedną grę - minecraft - jednak z czasem będziemy rozszerzali działanie na wiele innych gier, takich jak counter strike (każda wersja), unturned - a także jesteśmy otwarci na propozycje społeczności.


Pierwsza wersja panelu pojawiła się 7 lutego 2019 roku. Pomysł powstał na początku 2019 roku i jest realizowany od stycznia tego roku.

Panel [Changelog]

Posiadamy autorski, rozbudowany panel do zarządzania serwerami. Obecnie jest w fazie wczesnych testów, jednak udostępniliśmy już kilka serwerów naszym potencjalnym użytkownikom. Posiadamy m.in. takie funkcje, jak instalator pluginów, oraz instalator całych paczek serwerowych (gotowy w 90%). W niedługim czasie powinien także pojawić się itemshop dla serwerów minecraft z możliwością wypłaty środków.Reklamy

Zaakceptowane przez obsługę reklamy wyświetlają się cyklicznie co 15 minut w określym przez użytkownika czasie na serwerach naszych klientów. Reklamy są wyświetlane między wiadomościami graczy w wyróżniony sposób, oraz wkrótce będą pojawiały się także w okienku, żeby zwiększyć widoczność. Aby reklama została zaakceptowana, musi spełniać kryteria podane w regulaminie. Dlaczego warto zamówić u nas reklamę? Nasz serwis jest oblegany przez graczy, dzięki czemu reklamy mają duży zasięg. W panelu partnera znajdują się raporty - na jakich serwerach, dla ilu osób i jakim osobom została wyświetlona reklama.

Wsparcie

Na obecnym etapie nie możemy pozwolić sobie jeszcze na współpracę z reklamodawcami, dlatego na stronie głównej widnieje okienko z prośbą o wsparcie.G-Shop - sklep dla serwerów

G-Shop jest autorskim rozwiązaniem udostępnianym naszym klientom. Pozwala na szybki i bezpieczny zakup przez graczy ofert oferowanych przez właścicielów serwerów. Jest aktualizowany oraz wspierany, nasi klienci mają dostęp do pomocy technicznej. Poniżej znajduje się obrazek z wczesnej testowej wersji. Dostęp do itemshopu jest darmowy, hosting pobiera prowizję w wysokości ustalonej podczas jego instalacji.
Funkcje

G-Shop umożliwia dodawanie przez właściciela serwera ofert, ustawienia ich cen, ustawienie jaka ma się wykonać komenda, oraz obrazka. Dodatkowym atutem naszego rozwiązania jest możliwość korzystania z itemshopu jak z normalnej strony serwera. Istnieje możliwość dodania podstron, czyli np. regulaminu, czy informacji o właścicelach serwera.


Kto może ubiegać się o sklep?

O sklep może ubiegać się każdy, kto posiada aktywny serwer z aktywnymi graczami. Po zweryfikowaniu przez administrację danego serwera, zostaje on przyznawany lub odrzucamy wniosek.


Licencja

Chcesz skorzystać z naszego rozwiązania na innym hostingu? Niedługo będzie to możliwe, pracujemy nad wyizolowaniem itemshopu z hostingu i udostępnieniu go na płatnej licencji.


Obsługiwane płatności

G-Shop obsługuje wszystkie popularne sposoby płatności, takie jak sms, paysafecard, czy przelew.
Nasz zespół

Projekt jest rozwijany przez młody zespół. Na początku miał to być projekt tworzony tylko po to, żeby nauczyć się pewnych technologii, ale rozwinął się do tego stopnia, że poszerzamy zespół i niedługo założymy prawdopodobnie działalność gospodarczą.

Marcin - pomysłodawca, administrator oraz programista [linkedin]
Roughster - tester

Partnerzy

Weź udział w rozwoju projektu i zostań jednym z partnerów - reklamuj się w gaming-core
Gaming-core.pro

:(