Zostań naszym partnerem

Reklamuj się w obrębie całego serwisu gaming-core, docieraj do wszystkich graczy korzystajacych z hostingu! Dodatkowo reklama zostanie wkomponowana w design projektu (na stronie głównej), będzie wyświetlać się na naszym serwerze discord, oraz w środku serwerów gier. Będąc naszym partnerem masz wgląd do statystyk reklam oraz samego serwisu (ile graczy jest[oraz było] online, ile wyświetleń ma cały projekt).

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami - gcorepl@gmail.com

Dlaczego warto z nami współpracować

Jeżeli posiadasz produkt bądź usługę związaną z gamingiem, Gaming-Core jest idealnym miejscem, w którym możesz wykupić reklamę, której odbiorcy niewątpliwie będą graczami. Serwis skupia ludzi zainteresowanych grami komputerowymi. Reklamy wyświetlają się na stronie głównej projektu (mogą być nawet wkomponowane w design strony), w panelu zarządzania serwerami oraz sklepami, jak i na samych serwerach gier. Wyświetlane są w formie wiadomości na czacie oraz w środku panelów z prawej strony ekranu.

Jak działają reklamy?

Reklamy wykupione w naszym serwisie wyświetlają się wewnątrz serwerów naszych klientów. Pojawiają się cyklicznie jako wyróżnione wiadomości na czacie, w przedziale czasowym 15-30 minut.
Panel

W panelu partnera znajdują się dokładne statystyki pokazujące, komu, kiedy i na jakim serwerze wyświetliła się reklama. Partner przeznacza określoną kwotę na reklamę, a system po wyświetlaniu reklam pobiera naliczoną część kwoty z portfela hostingowego klienta.
Jak wykupić reklamę

Aby wykupić reklamę musisz mieć aktywne konto reklamowe (jeśli nie posiadasz konta reklamowego, możesz je założyć wypełniając formularz w sekcji reklamy w panelu). Aby reklama została zatwierdzona, musi być zgodna z regulaminem.


Gaming-core.pro

:(