Darmowy hosting

Gaming-Core oferuje darmowy hosting gier. Klienci nie ponoszą żadnych kosztów utrzymania serwerów. Obecnie oferujemy serwery wyłącznie dla minecraft, aczkolwiek pracujemy już nad wprowadzeniem każdej wersji counter strike.
Reklama

Wewnątrz panelu, naszego serwera discord oraz wewnątrz samych serwerów gier wyświetlane są reklamy. Oferujemy wykupienie reklam wewnątrz całego naszego serwisu.
G-Shop - sklep dla serwerów [aktualnie wstrzymany]W skrócie

G-Shop jest autorskim rozwiązaniem udostępnianym naszym klientom. Pozwala na szybki i bezpieczny zakup przez graczy ofert oferowanych przez właścicielów serwerów. Jest aktualizowany oraz wspierany, nasi klienci mają dostęp do pomocy technicznej. Poniżej znajduje się obrazek z wczesnej testowej wersji. Dostęp do itemshopu jest darmowy, hosting pobiera prowizję w wysokości ustalonej podczas jego instalacji.
Funkcje

G-Shop umożliwia dodawanie przez właściciela serwera ofert, ustawienia ich cen, ustawienie jaka ma się wykonać komenda, oraz obrazka. Dodatkowym atutem naszego rozwiązania jest możliwość korzystania z itemshopu jak z normalnej strony serwera. Istnieje możliwość dodania podstron, czyli np. regulaminu, czy informacji o właścicelach serwera.


Kto może ubiegać się o sklep?

O sklep może ubiegać się każdy, kto posiada aktywny serwer z aktywnymi graczami. Po zweryfikowaniu przez administrację danego serwera, zostaje on przyznawany lub odrzucamy wniosek.


Licencja

Chcesz skorzystać z naszego rozwiązania na innym hostingu? Niedługo będzie to możliwe, pracujemy nad wyizolowaniem itemshopu z hostingu i udostępnieniu go na płatnej licencji.


Obsługiwane płatności

G-Shop obsługuje wszystkie popularne sposoby płatności, takie jak sms, paysafecard, czy przelew.

Gaming-core.pro

:(