Przejdź do treści
Strona główna » OPROGRAMOWANIE

OPROGRAMOWANIE

OPROGRAMOWANIE – umożliwia gromadzenie, przetwarzanie i wizualizację danych przestrzennych. To jakie wybierzesz będzie miało ogromny wpływ na Twoją pracę.

G-CORE – Prezentujemy najnowsze rozwiązania i możliwości systemowe. Zestawiamy ze sobą narzędzia programów komercyjnych z darmowymi. Pomożemy Ci wybrać oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Zestawiliśmy ze sobą dwa największe programy GIS-owe. Z jednej strony komercyjne, z drugiej darmowe. Sprawdź, które spełni twoje oczekiwania.

Przedstawiamy jak krok po kroku za pomocą programu QGIS wykonać mapę gęstości zaludnienia. Poprowadzimy Was od pobrania poprzez wczytanie i przetworzenie danych po samą analizę.

Tu znajdziesz odpowiedź: jak możesz wykorzystać Google Maps lub OpenStreetMaps do swojego projektu oraz poznać inne mapy podkładowe.

Jeżeli gotowe mapy podkładowe nie spełniają twoich oczekiwań to znajdziesz tu informację jak stworzyć własną mapę z ukształtowaniem terenu.

Zderzyliśmy ze sobą dane wektorowe BDOOT10k z oprogramowaniem QGIS. Prezentujemy jak w różny sposób można wyświetlać te same dane.

Top